Mini banner
Zpět

Show Box III. 140 SH

Show Box III. 140 SH
Skladem (50 Ks)
Dnes
Cena 4 324 Kč
Cena bez DPH 3 573,55 Kč bez DPH
- +
Kód:   PPCF14003

Popis produktu

 


Show Box III. 140 SH

Představujeme Vám Show Box III. 140 SH - ohňostrojový zážitek, který překoná všechny vaše očekávání a zanechá vás i vaše hosty v úžasu. Tento ohňostroj není jen obyčejným doplňkem vaší oslavy, ale stává se jejím vrcholným momentem, který si všichni budou pamatovat ještě dlouho po skončení večera.

Show Box III. 140 SH vám přináší neopakovatelný mix různých efektů, které oslní každého diváka. S více než 1515g pyrotechnických složí a 140 výmetníky je zaručeno, že vaše oslava bude osvětlena škálou barev a vzorů, které vykouzlí na obloze nezapomenutelnou show. Ať už plánujete velkou párty nebo intimní setkání s blízkými, Show Box III. 140 SH je ideální volbou pro každou příležitost.

Nechejte se unést momentem a dovolte Show Box III. 140 SH, aby vaši oslavu proměnil v magickou noc plnou nevídaných vizuálních efektů. Díky snadné obsluze a bezpečnému použití si můžete užívat ohňostroj bez starostí a naplno se věnovat oslavě.

Pět přesvědčivých a persuasivních důvodů, proč si vybrat Show Box III. 140 SH pro vaši příští oslavu:

Nepřekonatelná Show - S 140 výmetníky a více než 1515g pyrotechnických složí vám Show Box III. 140 SH zaručuje ohňostrojovou show, která překoná všechny vaše představy.

Různorodost Efektů - Užijte si neuvěřitelnou škálu efektů a barev, které přináší tento unikátní ohňostroj, a dopřejte svým hostům zážitek, na který jen tak nezapomenou.

Snadná Obsluha - Show Box III. 140 SH je navržen s ohledem na vaše pohodlí a bezpečnost, což znamená, že můžete užívat show bez zbytečných obav.

Ideální pro Každou Příležitost - Ať už oslavujete narozeniny, svatbu nebo jakoukoliv jinou speciální událost, tento ohňostroj je dokonalým způsobem, jak přidat k vaší oslavě nezapomenutelný prvek.

Záruka Spokojenosti - S Show Box III. 140 SH jste zaručeně spokojeni. Připravte se na to, že vaše oslava bude o čem mluvit každý.

Nenechte si ujít příležitost udělat z vaší příští oslavy nezapomenutelný zážitek s Show Box III. 140 SH. Vaše oslava si zaslouží být oslnivá a nezapomenutelná – a s tímto ohňostrojem toho dosáhnete.

 

SHOW BOX III.

Jedná se o 140-ti ranný ohňostroj.

MULTICALIBR

Mix různých efektů, viz. video!

Show Box III. 140 SH je rovný ohňostroj o počtu 140 výmetníků. Ohňostroj je ideální a rychlou volbou pro zpestření různých večírků či například oslav narozenin. Obsahuje přes 1515g pyrosloží a zaručí Vám perfektní zpříjemnění vašeho večera například při oslavě narozenin.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Pouze pro venkovní použití. Vyhněte se překážkám nad hlavou, nezapalujte v blízkosti vysokých budov, stromů atp. Odstraňte oranžovou krytku iniciační zápalnice. Umístěte kompakt na rovný terén. Postavte se stranou od výrobku (mimo osu výmetu), zapalte iniciační zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustupte nejméně 15m. Diváci musí být vzdálení nejméně 25m. Pokud výrobek selhal, počkejte 30 minut před další manipulací a vraťte prodejci. 

Minimální věková hranice je 21let. 

 

VAROVÁNÍ / NEBEZPEČÍ    
Pyrotechnický výrobek tř.1.3G UN 0335    
H203 - Výbušnina; nebezpečí požáru, tlakové vlny nebo zasažení částicemi.    
P210 - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji  zapálení.
           Zákaz kouření.
P250 - Nevystavujte obrušování/nárazům/tření.   
P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle.
P370 + P380 + P375     - V případě požáru: Vykliďte prostor.
           Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti.
P372 - Nebezpečí výbuchu.
P373 - Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám.
P401 - Skladujte pouze v původním obalu.
P501 - Odstraňte obsah/obal předáním k likvidaci oprávněné osobě.

 

Parametry

Parametr Hodnota
Počet ran 140
Kalibr (mm) 20-30mm
NEC (g) 1967 g
Klasifikace ADR 1.3G
Klasifikace pyrotechniky F2
Délka efektu 90 sek.

Videa

Naposledy prohlížené

Show Box III. 140 SH
Kód: PPCF14003
Cena s DPH:
4 324
- +