Mini banner
Zpět

GIANT BUTTERFLY (36/1)

PantaPyrotechnik - giant-butterfly-6ks-detska-zabavna-pyrotechnika-1652945358-small.jpg
PantaPyrotechnik - 1554715754giant-butterfly-1652945360-small.jpg
GIANT BUTTERFLY 6KS
Skladem (22 Ks)
Dnes
Stará cena 159 Kč vč. DPH
Cena 150 Kč
Cena bez DPH 123,97 Kč bez DPH
- +
Kód:   PPT0648

Popis produktu


GIANT BUTTERFLY 6KS

Představte si, že můžete na své zahradě či na jakékoliv venkovní oslavě vytvořit nezapomenutelný moment, který oslní všechny vaše přátele a rodinu. S naším produktem GIANT BUTTERFLY přinášíme přesně toto:

1. Gigantické motýly, které rotují a vyletují do vzduchu - Nejenže přidáte k vaší oslavě nevšední vizuální zážitek, ale také překvapíte všechny hosty nečekanou show, která zanechá trvalý dojem. Tyto gigantické motýly, které se vznášejí a tančí ve vzduchu, představují perfektní kombinaci umění a zábavy.

2. Balení obsahuje 6 kusů - Nejedná se o jednorázovou zábavu. S naším balením máte možnost opakovaně překvapovat a těšit se z nádherného představení, které GIANT BUTTERFLY nabízí. Ideální pro vícekrátové použití během večera, abyste mohli oslavit každý speciální moment.

3. Vyletí 5-10m do vzduchu - Ujistěte se, že každý z vašich hostů bude mít nejlepší výhled na toto magické představení. Tyto motýly nejenže vyletí vysoko, ale zároveň vytvoří efekt, který je viditelný z každého koutu vaší oslavy. Skvělý způsob, jak přidat k oslavě trochu dramatu.

4. 2. kategorie, prodejné od 18 let - Zajistěte si, že vaše oslava bude nejen nezapomenutelná, ale také bezpečná. S naším produktem GIANT BUTTERFLY, který spadá do 2. kategorie pyrotechniky, máte jistotu, že dodržujete všechny bezpečnostní normy. Vhodné pro dospělé, což zajišťuje, že zábava bude odpovědná a v souladu s pravidly. GIANT BUTTERFLY přináší magickou atmosféru přímo k vám domů. Připravte se na nezapomenutelné okamžiky, které zůstanou v paměti vám i vašim hostům na dlouho. Učiňte každou oslavu jedinečnou s naším produktem, který překračuje běžnou zábavu a stává se skutečným zážitkem. Nečekejte a přidejte k vaší příští oslavě trochu kouzla s GIANT BUTTERFLY.

Balení obsahuje 6 kusů gigantických motýlů, kteří po zapálení začnou rotovat na zemi a poté vyletí 5-10m do vzduchu. GIANT BUTTERFLY se řadí do 2. kategorie a jsou prodejné od 18. let.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Pouze pro venkovní použití. Neprodejné po kusech. Vyhněte se překážkám nad hlavou, nezapalujte v blízkosti vysokých budov, stromů atp. Umístěte motýlka na rovný terén, barevnou stranou křídel směrem vzhůru. Postavte se stranou od výrobku (mimo osu vzletu), zapalte iniciační zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustupte nejméně 8m. Pokud výrobek selhal, počkejte 30 minut před další manipulací a vraťte prodejci. 

Minimální věková hranice je 18let. 

 

VAROVÁNÍ / NEBEZPEČÍ    

Pyrotechnický výrobek tř.1.4G UN 0336    
H204     - Nebezpečí požáru nebo zasažení částicemi.    
P210     - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.
                Zákaz kouření.
P250     - Nevystavujte obrušování/nárazům/tření.    
P280     - Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle.
P370 + P380 + P375     - V případě požáru: Vykliďte prostor.
    Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti.
P372     - Nebezpečí výbuchu.
P373 - Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám.
P401     - Skladujte pouze v původním obalu.
P501     - Odstraňte obsah/obal předáním k likvidaci oprávněné osobě.

Parametry

Parametr Hodnota
Hmotnost 0.16 kg
NEC (g) 48 g
Klasifikace ADR 1.4G
Klasifikace pyrotechniky F2
Délka efektu 5-10 sek.

Videa

Naposledy prohlížené

GIANT BUTTERFLY  (36/1)
Sleva 5%
Kód: PPT0648
159 Kč
Cena s DPH:
150
- +