Mini banner
Zpět

CHINA TOWN (24/1)

CHINA TOWN 16SH
Skladem (471 Ks)
Dnes
Cena 219 Kč
Cena bez DPH 180,99 Kč bez DPH
- +
Kód:   PPB16800

Popis produktu


CHINA TOWN 16SH 

 

Rovný ohňostroj s 16-ti výmetníky Užijte si nepřetržitou 25sekundovou show, která promění vaši oslavu v nezapomenutelný zážitek. S 16 výmetníky CHINA SEA 16SH přináší intenzivní a dynamický vizuální efekt, který zajistí, že vaše událost zůstane v paměti všech přítomných dlouho po skončení.

Zelený chvost do zelené kokosové palmy s bílými třpytkami- Přeneste své hosty do exotického ráje s hypnotizujícím zeleným světlem a bílými třpytkami, které imitují hvězdnou oblohu. Tento efekt přidává k vaší oslavě magickou atmosféru, která obohatí každý moment.

 Červený chvost do červené kokosové palmy s bílými třpytkami- Rozpalte vášeň a radost svých hostů s ohnivým červeným efektem, který symbolizuje lásku a štěstí. Ideální pro romantické večery nebo jako symbolický prvek pro zvláštní oslavy.

 Modrý chvost do modré kokosové palmy s praskáním- Přidejte k vaší události prvek překvapení s modrými výbuchy, které připomínají zvukové efekty praskání. Tento jedinečný vizuální a zvukový efekt oživí atmosféru a zanechá nezapomenutelný dojem.

Kalibr 20mm- Díky 20mm kalibru každého výmetníku je zajištěna optimální velikost a intenzita efektů, což znamená, že každá střela je dokonale viditelná a přináší maximální vizuální potěšení.

NEC 132 g- S celkovým množstvím 132 g pyrotechnické směsi získáváte garantovaně bohatý a plný efekt, který bezpečně a efektivně zvýší kvalitu každého světelného představení.

Klasifikace ADR 1.3G- S klasifikací ADR 1.3G si můžete být jisti, že váš ohňostroj je vyroben podle nejpřísnějších bezpečnostních standardů, což zajišťuje bezpečnou zábavu pro vás i vaše hosty.

Klasifikace pyrotechniky F2- Díky klasifikaci F2 je tento ohňostroj přístupný pro použití v domácím prostředí, což znamená, že si můžete užít profesionální úroveň pyrotechnické show bez nutnosti speciálních povolení.

Jedná se o rovný, 16-ti raný kompakt. 

CHINA SEA 16SH je rovný ohňostroj o počtu 16-ti výmetníků. Ohňostroj je ideální a rychlou volbou pro zpestření různých večírků či například oslav narozenin. 

Efekt: Zelený chvost do zelené kokosové palmy s bílými třpytkami. Červený chvost do červené kokosové palmy s bílými třpytkami. Modrý chvost do modré kokosové palmy s praskáním.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Pouze pro venkovní použití. Vyhněte se překážkám nad hlavou, nezapalujte v blízkosti vysokých budov, stromů atp. Odstraňte oranžovou krytku iniciační zápalnice. Umístěte kompakt na rovný terén. Postavte se stranou od výrobku (mimo osu výmetu), zapalte iniciační zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustupte nejméně 15m. Diváci musí být vzdálení nejméně 25m. Pokud výrobek selhal, počkejte 30 minut před další manipulací a vraťte prodejci. 

Minimální věková hranice je 18let. 

 

VAROVÁNÍ / NEBEZPEČÍ    
Pyrotechnický výrobek tř.1.3G UN 0335    
H203 - Výbušnina; nebezpečí požáru, tlakové vlny nebo zasažení částicemi.    
P210 - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji  zapálení.
           Zákaz kouření.
P250 - Nevystavujte obrušování/nárazům/tření.   
P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle.
P370 + P380 + P375     - V případě požáru: Vykliďte prostor.
           Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti.
P372 - Nebezpečí výbuchu.
P373 - Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám.
P401 - Skladujte pouze v původním obalu.
P501 - Odstraňte obsah/obal předáním k likvidaci oprávněné osobě.

Parametry

Parametr Hodnota
Počet ran 16
Kalibr (mm) 20mm
NEC (g) 132 g
Klasifikace ADR 1.3G
Klasifikace pyrotechniky F2
Délka efektu 20 - 25 sek.

Videa

Naposledy prohlížené

CHINA TOWN (24/1)
Kód: PPB16800
Cena s DPH:
219
- +